Pawlikowski kręci film we Wrocławiu i szuka statystów!

Laureat Oscara za „Idę” pracuje nad filmem „Zimna wojna”. Część zdjęć kręcona będzie we Wrocławiu na Mierniczej, Ptasiej, Kurkowej i Łukasińskiego. Krakowska agencja castingowa Outside poszukuje na statystów mężczyzn w wieku 18-70 lat.

Statyści zagrają w scenach zbiorowych. Do współpracy proszone są osoby dyspozycyjne przez cały dzień zdjęciowy (27 lutego lub 4 marca). Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje zgłoszenia mailowo na adres casting@outside.com.pl. Do każdego zgłoszenia muszą zostać załączone aktualne zdjęcia – twarzy i sylwetki oraz dane – imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule maila trzeba wpisać słowo WROCŁAW oraz datę statystowania, która jest dogodna dla danej osoby. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 505907570. Agencja Outside skontaktuje się z wybranymi mężczyznami.

O produkcji

W „Zimnej wojnie” będziemy śledzić historię trudnej miłości z lat 50. Joanna Kulig, która zagra główną rolę kobiecą, pracowała już wcześniej z Pawłem Pawlikowskim przy filmie „Kobieta z piątej dzielnicy”. W „Zimnej wojnie” gra solistkę folklorystycznego zespołu, dla potrzeb roli aktorka schudła, nauczyła się tańców ludowych, ćwiczyła śpiewanie. Ukochanego bohaterki granej przez Joannę Kulig zagra Tomasz Kot. W filmie wystąpią także członkowie „Mazowsza”.

źródło: Wrocław.pl

AW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *