Tvn-turbo: Udział firmy Jarex w programie Waga ciężka

Jarex, czyli wrocławska firma świadcząca szeroki wachlarz usług z zakresu pomocy drogowej wzięła udział w najnowszym sezonie programu dokumentalnego „Waga ciężka”. Zmagania wrocławskiej firmy z często trudną i nieprzewidywalną codziennością w pracy można oglądać na kanale TVN Turbo oraz za pośrednictwem platformy TVN-u, czyli VOD Playera.

Waga ciężka – codzienność osób pracujących z ogromnymi pojazdami

„Waga ciężka” jest polskim programem dokumentalnym produkowanym dla stacji TVN Turbo od maja 2020 roku. Celem serii jest przedstawienie codzienności pracowników firm specjalizujących się w pracy z dużym sprzętem, wśród których można wymienić ogromne holowniki czy wielkogabarytowe ciągniki służące do transportu najróżniejszych towarów. Są to głównie firmy zajmujące się holowaniem oraz serwisem aut uległych wypadkowi lub awarii, co często wiąże się z praca w dużym stresie i niebezpieczeństwie. W każdym z odcinków programu widzowie mogą przyjrzeć się dokładniej pracy trzech firm, które zmagają się nie tylko z niekorzystnymi warunkami na drodze ale i problemami z logistyką czy transportem ogromnych maszyn, które nie bez przyczyny zaliczają się do pojazdów „wagi ciężkiej”. Jednym z bohaterów serii jest właśnie wrocławska firma Jarex: pomocdrogowatirwroclaw.pl, której pracownicy oraz właściciele muszą wykazywać się na co dzień nie lada sprytem i opanowaniem oraz wiedzą, by sprostać wymaganiom, jakie stawia na ich drodze ta niecodzienna praca.

Wrocławski Jarex – kompleksowa pomoc drogowa, nie tylko na terenie kraju

Wrocławska firma Jarex istnieje na polskim rynku już 25 lat, co oznacza, że może poszczycić się ogromną wiedzą oraz doświadczeniem w tej wymagającej pracy. Siedziba zakładu mieści się przy ul. Zakładowej 11X/10 (Tel: 782 552 651). Jarex świadczy kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej kierowcom pojazdów, które uległy wypadkowi lub uszkodzeniu na trasie drogi ekspresowej S5 oraz autostrady A2, na odcinku Wrocław – Trzebnica. Firma zajmuje się również holowaniem oraz transportem niskopodwoziowym wszelkiego rodzaju pojazdów od aut osobowych i ciężarowych aż po wielkogabarytowe maszyny rolnicze oraz budowlane. Możliwe do wynajęcia lawety znaleźć można na stronie https://www.pomocdrogowatirwroclaw.pl/laweta/, gdzie opisano nowoczesne lawety dostępne we Wrocławiu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Jarex może świadczyć swoje usługi w każdych warunkach atmosferycznych, w jednej z najniższych cen w okolicy.

Jarex to również Mobilny Serwis Opon dla tirów, który świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę, w tym również w niedzielę i dni wolne od pracy. Wszystko to w wybranym przez klienta miejscu, również na drodze, w przypadku nagłej awarii opony. Dzięki współpracy z największymi hurtowniami oponiarskimi firma umożliwia także zamówienie wybranych przez klienta opon, a następnie ich wymianę z dojazdem pod wskazane miejsce. Warto również dodać, że firma świadczy również profesjonalną pomoc w odbiorze i transporcie pojazdów zatrzymanych przez niemiecką policję i BAG, dzięki uprawnieniom do transportu nienormatywnego na terenie Niemiec.

Firma Jarex zajmuje się także przewozem ładunku wielkogabarytowego. Oferta firmy dostępna jest na stronie https://www.pomocdrogowatirwroclaw.pl/transport-niskopodwoziowy/, gdzie wymieniono możliwe do transportu pojazdy. Jest to między innymi transport niskopodwoziowy kombajnów, przyczep, autobusów i wielu innych.

„Waga ciężka” to jeden z pierwszych tego typu programów stworzonych na potrzeby polskiej telewizji. Została w nim przedstawiona fascynująca i często ciężką codzienność pracowników firmy Jarex oraz kilku innych przedsiębiorstw tego typu. Będzie to idealna rozrywka dla osób, które interesują się wielkogabarytowymi pojazdami i ich funkcjonowaniem na polskich drogach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *