Wrocławianie w Rankingu Najbardziej Kreatywnych w Biznesie 2018

Twórcy aplikacji ARBUZZ w składzie Piotr Bardadyn, Mateusz Romanów oraz Gabi Czesak zostali wyróżnieni w Rankingu Najbardziej Kreatywni w Biznesie 2018 według redakcji magazynu Brief. ARBUZZ to pierwsza w Polsce platforma do komunikacji za pomocą Rozszerzonej Rzeczywistości.

TWÓRCY ARBUZZ- od lewej Mateusz Romanów, Gabi Czesak, Piotr Bardadyn/mat.pras.

28 czerwca w Złotych Tarasach odbyła się uroczysta gala, na której ogłoszono wyniki rankingu. Team ARBUZZ, czyli Piotr Bardadyn, Mateusz Romanów oraz Gabi Czesak z wrocławskiej agencji kreatywnej 25wat zajęli 43 miejsce w rankingu. – Wszystkie osoby zaangażowane w rozwój ARBUZZ są nieprawdopodobne dumne z tej nominacji, tym bardziej, że minęło zaledwie 4 miesiące od premiery. To dopiero początek pracy nad rozwojem technologii AR w Polsce. Cieszymy się, że te pierwsze kroki są dostrzegane. Chcemy kreować przyszłość nowoczesnej komunikacji, dla której AR jest niezbędnym narzędziem –mówi Creative Director projektu Gabi Czesak. – Nie zwalniamy tempa. Rozszerzona Rzeczywistość wpisuje się w globalny trend, którego liderami są takie firmy, jak Apple, Samsung, czy Google. Wierzymy, że ARBUZZ będzie łącznikiem pomiędzy światem realnym, a digitalem i nową drogą dotarcia do odbiorców dla nadawców komunikatów, nie tylko reklamowych, ale przede wszystkim ciekawych i inspirujących treści – dodaje Co-founder Mateusz Romanów.

ARBUZZ jest marką spółki AR Plus Sp. z.o.o rozwijaną w kooperacji wrocławskiej agencji kreatywnej 25wat i szwajcarskiego partnera. Dostępna jest od 7 marca 2018 w Google Play oraz Appstore.

Kampania onboardingowa oparta na skanowaniu banknotów NBP ma na celu zapoznanie użytkowników sieci z możliwościami AR. – Wybraliśmy taki sposób onboardingu, aby ułatwić użytkownikom sprawdzenie możliwości platformy. Wykorzystujemy banknoty, ponieważ każdy może je mieć w kieszeni. W planach mamy już działania z partnerami mające na celu popularyzowanie technologii rozszerzonej rzeczywistości w strategii komunikacji dla marek i instytucji chcących dotrzeć z angażującym przekazem do odbiorców – dodaje Piotr Bardadyn, Strategic Product Manager.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *